Teksdata

Hakkımızda

2003 Yılından Beri
Gururla

Teksdata, tecrübeli ve uzman bir ekipten oluşan yazılım ve otomasyon ile ilgili çalışmalar yapan bir yazılım firmasıdır. Dokuma sektöründeki işletmeler için online ve offline üretim izleme ve üretim yönetimi sistemleri üzerine çalışmalar yapmakta olup hem donanım hem yazılım alanında kurumsal çözümler üretmektedir.

 

İşletmenin sorunlarını kendi sorunları gibi görüp çözümler üreten firmamız, çalışmalarında kullanıcı dostu ara yüzler ve dinamik ara birime sahip sistemler geliştirmektedir. Kurumsal olarak profesyonellik çizgisinden sapmamayı hedef almış olmakla beraber çalışmalarında amatör ruh halinin verdiği heyecanını da yitirmemiştir. Geniş raporlama özelliği sayesinde üretim kayıplarının ayrıntılı analizleri yapılabilmekte ve doğrudan işletme verimliliğinin artmasına sebep olmaktadır.

 

Kumaş dokuma makinaları için yapmış olduğumuz On-line veri toplama sistemini örnek verebiliriz. Her bir dokuma makinasına takılan veri toplama modülleri sayesinde üretim, randıman ve duruş verileri online olarak bilgisayar iletişim ağına aktarılır. Mevcut programlarımız sayesinde bu veriler izlenebilir ve raporlama yapılabilir. Kurduğumuz sistemlere telefon ve mail aracılığıyla her zaman teknik servis hizmeti sunmaktayız. Hatta, altyapısı uygun firmalarla işbirliği yapıp doğrudan bağlanarak hızlı çözümler üretebilmekteyiz.

image
image
image
Dokuma Otomasyonu Uzmanı
Whatsapp  Whatsapp

E-Bülten

Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.